Časté otázky

Ako môžem prať výrobky ?

Väčšina výrobkov sa odporúča prať pri teplotách do 40C. Pred praním obráťte oblečenie naruby, zvoľte program na pranie bavlny. Nepoužívajte chlórové bielidlá ani agresívne chemické látky či aviváže. Porušovanie odporúčaní znižuje životnosť výrobku.

Mám na novej mikine viditeľný obdĺžnik.

Pri aplikácii potlače sa využíva tepelný lis. Pôsobí tlakom pri teplote 160C na odev a zažehľuje štruktúru látky. Ide o dočasný jav, zmizne pri prvom vypraní.

Akou technologiou robíte potlač a akú ma potlač životnosť ?

Produkty a podtlač intenzívne testujeme. Vyskúšali sme viac možností a vybrali sme najlepšie riešenia pre personalizáciu. Špičkovú potlač, výšivku alebo laser.

Pri jednofarebných potlačiach bola využitá sieťotlač transferovou formou s farbami Excalibur NX, ekologickým plastizolom bez obsahu PVC. Tieto farby majú o Nike certifikát kvality, ktorý zahŕňal test 10 praní pri teplote 60C.
Viacfarebnú potlač realizujeme formou DTF tlače na 6 farebnej tlačiarni EPSON s farbami DTF, ktoré majú európsky OEKO-TEX certifikát, ktorý potvrdzuje okrem iného potvrdzuje, že farby sú
vhodné aj pre deti do 3 rokov a môžu byť v kontakte s pokožkou.

Personalizáciu dresov robíme pomocou prémiových flex fólii Siser, ktoré je možné prať až do 80C. Tieto fólie sú vyrezávané plotrom Summa a následné aplikované termolisom.

Pri dodržiavaní inštrukcií na pranie daných produktov majú aplikácie živnosť

Dajte nám vedieť, aké mate skúsenosti s kvalitou. Záleží nam na kvalite produktov a vašej spokojnosti. Napíšte nám o dobrých aj zlých skúsenostiach na info@onemerch.sk. Iba s Vašou pomocou sa budeme stále zlepšovať.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...